Archív novinek z roku 2019

27. 11. 2019 — Dnešním dnem byla pro uživatele mailhostingu nasazena nová verze webmailového klienta Roundcube s mnoha vylepšeními a podporou responzivního designu pro pohodlnější práci z mobilních zařízení. Původní verze webmailu je stále k dispozici.

7. 9. 2019 — Vážení zákazníci, bohužel Vám musíme oznámit právě proběhlý výpadek části naší infrastruktury, který měl za následek nedostupnost služeb mailhostingu i některých webhostingových účtů. Problém vznikl na straně zahraničního datacentra, kde je naše infrastruktura umístěna. V současné době jsou naše služby již plně dostupné a s naším dodavatelem serverhousingu jednáme o možných opatřeních, aby byly podobné problémy v budoucnu eliminovány. Děkujeme za pochopení a za vzniklé problémy se velice omlouváme.

5. 8. 2019 — Vážení zákazníci, v návaznosti na přechod na nové emailhostingové řešení v červnu letošního roku byl termín ukončení provozu původních poštovních serverů stanoven na 5. 11. 2019. Po tomto datu již nebude možné servery využívat a zároveň s tím dojde k ukončení podpory zastaralých a nezabezpečených poštovních klientů. V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat.

10. 6. 2019 — Vážení zákazníci a obchodní partneři, dovolujeme si Vás informovat o plánované migraci emailových účtů na nové poštovní servery, která proběhne v týdnu 17. 6. - 23. 6. 2019! Celá akce je naplánovnána bez celkového výpadku a s minimálním dopadem na poskytované služby. Upozorňujeme, že externí emailový klienti mohou z důvodu výměny SSL certifikátů na službě IMAP, POP3, SMTP a ManageSieve hlásit problém s připojením a bude u nich nutné znovu schválit SSL certifikáty pro připojení k uvedeným službám. V případě výskytu jakýchkoliv problémů se neváhejte ihned obrátit na naší technickou podporu.

6. 1. 2019 — Naším zákazníkům je dnešním dnem k dispozici PHP v aktuálně nejnovější řadě 7.3. Současně jsme z nabídky vyřadili od nového roku oficiálně nepodporované verze 5.6 a 7.0. Weby využívající starší verze PHP v součinnosti se zákazníky postupně převedeme na některou z aktuálních a v mainstreamu podporovaných verzí.

« Archív novinek z roku 2020 | Archív novinek z roku 2018 »